14.07.2024 / NIEDZIELA | ||
15:00 – 18:30 | Rejestracja uczestników Przyjazd do Krzyżowej | Recepcja |
19:00 – 20:00 | Kolacja | Stołówka/Obora |
20:30 – 21:30 | Spotkanie inauguracyjne | Sala wielofunkcyjna |
15.07.2024 / PONIEDZIAŁEK | ||
08:00 – 08:45 | Śniadanie | Stołówka/Obora |
9:00 – 13:15 (5 lekcji 45 min. z przerwą 30 min.) | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
13:30 - 14:30 | Obiad | Stołówka/Obora |
15:00 – 17:00 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
17:00 – 19:00 | wykład Andrzeja Olewińskiego: "Możliwości sonorystyczne wynikające z zastosowania gitary elektrycznej we współczesnej literaturze gitarowej." | Sala wielofunkcyjna |
19:00 – 20:00 | Kolacja | Stołówka/Obora |
20:00 – 21:30 | Recital Mateusza Kowalskiego oraz Feliksa Jakubowskiego (grand prix Martinez 2023) | Sala wielofunkcyjna |
22:00 | Ognisko | |
16.07.2024 / WTOREK | ||
08:00 – 08:45 | Śniadanie/breakfast | Stołówka |
9:00 – 13:15 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
13:30 - 14:30 | Obiad | Stołówka/Obora |
15:00 – 18:00 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
Sala wielofunkcyjna | ||
18:00 – 19:00 | Kolacja | Stołówka/Obora |
19:30 – 22:30 | przesłuchania konkursowe Martinez (gitara klasyczna) – obie kategorie wiekowe | Sala wielofunkcyjna |
Od 22:30 | Jam session - Piwnica dżemowa | Piwnica w Pałacu |
17.07.2024 / ŚRODA | ||
08:00 – 09:30 | Śniadanie | Stołówka/Obora |
9:00 – 13:15 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
13:30 - 14:30 | Obiad | Stołówka/Obora |
15:00 – 19:00 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
Sala wielofunkcyjna | ||
19:00 – 20:00 | Kolacja | Stołówka/Obora |
20:00 – 21:30 | Sir Nylon McSteel: Andrzej Olewiński & Maciej Papalski | Sala wielofunkcyjna |
Od 22:00 | Jam Session - Piwnica dżemowa / rozgrywki Tenisa Stołowego | Piwnica w Pałacu |
18.07.2024 / CZWARTEK | ||
08:00 – 09:30 | Śniadanie | Stołówka/Obora |
9:00 – 13:15 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
13:30 - 14:30 | Obiad/lunch | Stołówka/Obora |
15:00 – 19:00 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
Sala wielofunkcyjna | ||
19:00 – 20:00 | Kolacja | Stołówka/Obora |
20:30 – 22:00 | koncert: Vladislav Blaha & Tanya Drobysh | Sala wielofunkcyjna |
Od 22:00 | Jam Session - Piwnica dżemowa / rozgrywki Tenisa Stołowego | Piwnica w Pałacu |
19.07.2024 / PIĄTEK | ||
08:00 – 09:30 | Śniadanie | Stołówka/Obora |
9:00 – 13:15 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
13:30 - 14:30 | Obiad | Stołówka/Obora |
15:00 – 17:00 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
17:00 – 19:00 | Stephan Schmidt seminarium: "The Art of Teaching" | Stajnia sala C |
19:00 – 20:00 | Kolacja | Stołówka/Obora |
20:30 – 22:00 | Marek Napiórkowski Trio | Sala wielofunkcyjna |
Od 22:00 | Jam Session - Piwnica dżemowa / rozgrywki Tenisa Stołowego | Piwnica w Pałacu |
20.07.2024/SOBOTA | ||
08:00 – 09:30 | Śniadanie | Stołówka/Obora |
9:00 – 13:15 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
13:30 - 14:30 | Obiad | Stołówka/Obora |
15:00 – 17:00 | Zajęcia indywidualne oraz grupowe | Sale w Pałacu, sala wielofunkcyjna |
19:00 – 20:00 | Kolacja | Stołówka/Obora |
20:00 – 22:00 | Koncert finałowy: Marek Napiórkowski, Magdalena Czwojda, Robert Horna, Andrzej Olewiński, Krzysztof Pełech, Wojtek Pruszyński, orkiestra gitarowa, laureaci konkursu Martinez. Wręczenie nagród i dyplomów uczestnictwa w Festiwalu | Sala wielofunkcyjna |
21.07.2024 / NIEDZIELA | ||
Śniadanie 08:00 – 09:30 i wyjazd, wykwaterowanie do godz. 10:00 |
Zapraszamy do kontaktu.
Organizator: guitarfestival@okis.pl
Dyrektor artystyczny Krzysztof Pełech: gitara@post.pl